Planlanan Projeler

Planlanan Seriler

Dakaretai Otoko İchii Ni Odosarete İmasu

Mangaka: 

Tür:  Romantizm, Dram, Smut, Yaoi,

Saijou Takato 5 yıllık “Kucaklanmak İstediğim Adam” sıralamasında birincilik ünvanını 3 yıllık acemi aktör Azumaya’ya kaptırır. Kibirli ve düşmanca tavırlarıyla hareket eden Takato’ya karşı, Azumaya’nın parlak gülümsemesi etki etmeye başlar. Takato çok dikkatli olmaya çalışmasına rağmen, Azumaya onu feci şekilde sarhoş olmuşken yakalar ve görüntülerini kameraya alır. Azumaya, sessiz kalmasının karşılığında “Lütfen seni kucaklamama izin ver.” der.


Zattou Ni Asobu Sakana

Mangaka: 

Tür:  Gender Bender, Cross-Dressing, Smut, Yaoi

Narasaki’nin işi şehirde kızlar arayıp onları porno endüstrisinde çalışmaları için kandırmaktır. Fakat bir gün karşısına cross dressing yapan bir adam çıkar ve bu adam göründüğünden çok daha baskın bir karakterdir.

 


Kawaisa Amatte Nanika ga Hyakubai

Mangaka:

Tür:  Romantizm, Komedi, Okul Hayatı, Hayattan Kesitler, Gender Bender, Cross-Dressing, Yaoi

Kısa hikayelerden oluşmuş bir koleksiyon.

(1-3) Umutsuzca tatlısın: Mikuni Renji bütün aşk ilişkilerinde her zaman ciddi olmuştur. Onu sadece tatmin olmak için kullanan insanlar ile olması onun şanssızlığıdır. Onun şirketinin tedarikçisi olan sadist çiçekçi prens, İchinomiya Shinobu ise Mikuni’ye sataşırken ona aşık olur. İchinomiya sokakta Mikuni ile onun eski partneri ile karşılaşınca da sorun gelir çatar. Yoksa Mikuni yine mi terkedilecektir?
(4) İşe yaramaz kaleci: Arkadaş canlısı bir lise öğrencisi asosyal bir sınıf arkadaşına aşık olur.
(5-6) Üzgünüm ama seni seviyorum: Bir “Mama”nın oğlu, tıpkı ebeveyni gibi cross dresser olan iş arkadaşına aşık olduğunu farkeder.


Night Before Night

Mangaka: 

Tür:  Dram, Yaoi

Mods’dan Haru’nun hikayesi.

 

 


Fukouchuu no Shiawase

Mangaka: 

Tür: Romantizm, Komedi, Dram, Doğaüstü Güçler,  Yaoi

Beni normale çevir, Lanet olasıcaaaa!
İş adamı Yaotomi Eiju’nun, göz alıcı bir yaşamı vardır. Gençliğinden beri nadir rastlanan bir şans ile kutsanmıştır. Ama bir gün tüm iyi şansı hiç var olmamış gibi silinip gider ve kötü şans onun her adımını takip etmeye başlar. Etrafındakilerin tavsiyesine uyarak, İşten eve dönerken Jizo’ya olan hürmetlerini göstermek için bir gezintiye çıkar. Eve giderken “Şüphesiz bu işe yarayacaktır.” diye düşünür. Eve vardığında ise kendini “Felaket Tanrısı” olarak tanıtan yabancı bir adamla karşılaşır. Ve sonunda, küçük bir baskı ile bu iki adam birlikte yaşamaya başlar.


Kimi no Nioi ga Suki

Mangaka: 

Tür: Komedi, Hayattan Kesitler, Doğaüstü Güçler,  Yaoi

(1-3) Senin kokunu seviyorum. Akira’nın sevgilisi Youji, Oksiyozmi’den muzdariptir. Yani kokulara karşı aşırı hassastır. Sevdiği tek koku ise Akira’nın kokusudur. Bir gün, Akira bu durumu yakın arkadaşı Naoto ile paylaşır, ama…
(4) Bir İncubus tarafından ele geçiriliyorum.
(5) Bir İncubus ile birlikte yaşıyorum.
(6) Çok yakın, bir o kadar da uzak, ama ondan hoşlanıyorum.
(7) İffetsiz sesini duymama izin ver.


Hanyuu-sensei no Ryou Seikatsu

Mangaka: İtsuki Makoto

Türler: Komedi, Romantizm, Okul Hayatı, Yaoi

Hanyuu öğrencilerine rehberlik eden bir öğretmen olmak dışında başka hiçbir şey istememektedir ama her başvurusunda başarısız olur. Sadece bu da değil, onu ergenlik döneminde bir çocuk sanıyorlardır. Beklenmedik bir şekilde sonunda bir okulda çalışmaya başlar ama… bir öğrenci olarak mı?!

 


Hana Ni Kuchizuke

Mangaka: Abe Akane

Türler: Komedi, Romantizm, Cross Dressing, Hayattan Kesitler, Smut, Yaoi

Lise mezuniyetinden önce Hajime bekaretini en iyi arkadaşı Hanatarou’ya kaybeder. Hemen sonrasında Hanatarou hiçbir şey söylemeden ortadan kaybolur. 3 yıl sonra ise kadın kıyafetleri içinde geri döner. Hajime şaşkına döner ama duyguları gerçekten değişecek midir? Aşk meselelerinden bihaber iki adam arasındaki romantik bir aşk hikayesi.

 


Hana to İkkun

Mangaka: Abe Akane

Türler: Komedi, Romantizm, Cross Dressing, Hayattan Kesitler, Smut, Yaoi

(Hana ni Kuchizuke’nin devam serisi.)
3 yıl önce ortadan kaybolan en iyi arkadaşı Hanatarou ile tekrar karşılaşan Hajime onu kadın kıyafetleri içinde görünce şaşkına döner. Bir süre sonra zor da olsa duygularını kabullenip sevgili olurlar ve birlikte yaşamaya başlarlar. Hanatarou’ya yardım etmek için para kazanmak isteyen Hajime, yarı zamanlı öğretmenlik işi bulur ama bunun bir aşk meselesine dönüşmesini beklemiyordur. Aptalca kavgalar bile çok güzel. Duygusuz dört göz ile kadın kıyafetleri giyen adam… Aptal çiftin aşkları devam ediyor!


Hana to Odekake

Mangaka: Abe Akane

Türler: One-Shot, Komedi, Romantizm, Cross Dressing, Smut, Yaoi

Hana ve İkkun kaplıcaya giderler. Çift eğlenceli ve seksi zaman geçiriyor gibi görünüyor ama…

 

 


Moon and Sun

Mangaka: Abe Akane

Türler: Komedi, Romantizm, Cross Dressing, Hayattan Kesitler, Smut, Yaoi

Bir yakuzanın oğlu Mashiro, şok edici bir karşılaşma yaşayana kadar, sıradan bir hayatı vardı. Hana’nın çocukluk arkadaşı Masahiro’nun ilgi alanı neler olabilir?

 

 


İtsumo Anata no Koto Bakari

Mangaka: Abe Akane

Türler: Romantizm, Dram, Hayattan Kesitler, Yaoi

Suki to Iu no ni Naze Kashira ‘dan restoran sahibi Takehisa ile Yuichi’nin ilk hikayesi.

Seni seviyorum. Ölene kadar seni seveceğim.
Tsundere şef Yuichi, lokanta sahibi Takehisa Hisako ile birlikte mutlu bir hayat sürmektedir. Günün birinde genç bir adam, Sauto (Sokuke), Yuichi’ye yaklaşır ve “Gördüklerimi başkalarına anlatmamı ve ikinizin ayrılmasını istemiyorsan dediklerimi yapacaksın” der. Takehisa’yı endişelendirmek istemeyen Yuichi, sorunu kendi başına sessizce çözmeye çalışır.  Ama Satou’nun istediği ne?


Unmei no Kisu wa Oazuke

Mangaka: Nagatsuki Hakka

Türler: Omegaverse, Romantizm, Smut, Yaoi

Nanao iş için kız kıyafetleri giyen bir omegadır. Gece hayatında çalışmaktadır ve kibirli Alfalardan nefret etmektedir. Arisaka, iş arkadaşları tarafından Nanao’nun
iş yerine getirilmiş ciddi bir alfadır. Bu ikili bir tartışma yaşarlar. Ama Nanao ona dokunduktan hemen sonra kızışmaya başlar.

 


5-nin no Ou

Mangaka: Eniwa, Epo

Türler: Dram, Tarihi, Romantizm, Doğaüstü Güçler, Shotacon, Yaoi

Jebron, Tanrının kanıyla doğmuş 5 kral tarafından yönetilen bir ülkedir. Genç bir yetim olan Sage’nin tanrının gücüyle doğmuş Hoshimi adında bir kız kardeşi vardır. Onu zalim ve gururlu mavi kraldan korumak için canını ortaya koyar. Ancak şans eseri karşılaştığı Gules adında nazik ve sevimli kırmızı  krala karşı bir şeyler hissetmeye başlar. Ama Sage Mavi krala aittir ve o bu durumdan dolayı  aşağılanmış hisseder.


Kiyou na Yubisaki, Bukiyou na Tsumasaki

Mangaka: Sakuragi Yaya

Türler: Okul Hayatı, Romantizm, Yaoi

İchigaya ve Tomoki, birbirlerini tanımayan iki lise öğrencisidir. Günün birinde Tomoki ders sırasında uyuyakalır ve uyandığında “havalı” İchigaya’nın başka bir sınıf arkadaşının ojesiyle onun tırnaklarını boyanmış olduğunu fark eder. Onu çıkarmanın tek yolu İchigaya’nın evine gitmektir. Orada Tomoki, Ichigaya’nın yalnız yaşamına doğru adım atar.

 

 


To Take An Enemy’s Heart

Mangaka: Yusa

Türler: Dram, Tarihi, Romantizm, Yaoi, Manwha

Kassan, zalim hükümkar Efendi İgen’in, ailesini katletmesinden sonra Azkun klanından tek sağ kurtulan kişidir. Efendi İgen, evine genç bir köleyi getirip, onu hor görüp, aç bırakır ve döver. Efendisinin zorbalıklarını göze alarak, onu önemseyen tek kişi sadık bir köle olan Lanour’. Kassan, tüm klanını öldüren kişinin Efendi İgen olduğunu bilmeden, ona aşık olmaya başlar.


Kuchi no Naka no Shita (My tongue in your mouth)

Mangaka: Nyan-nya

Türler: Romantizm, Smut,  Yaoi

Luke, hayallerindeki çocukla vakit geçirmek için matematiği berbatmış gibi davrandıktan sonra, Eric ile bir ilişkiye başlamayı başarır. Ama Eric’in herhangi bir duygu göstermediği açıkça ortadadır.

 

 


Jawbreaker

Mangaka: Nyan-nya

Türler: Komedi, Romantizm, Smut,  Yaoi

Daniel ve Logan çocukluk arkadaşlarıdır. Bir gün Daniel, arkadaşı Logan’ın hala bakir olduğunu anlar. Ve deneyim kazanması için onun öpüşme partneri olmayı önerir.